אפיון האתר

אפיון האתר כולל את הגדרת הצרכים והציפיות שלכם מהאתר והגדרת קהל היעד שלכם. בהתאם לכך, יש להגדיר מהן התכונות והפונקציונאליות הנדרשת, הגדרת מבנה האתר והעמודים הנדרשים וכן הגדרת השפה העיצובית.

הכנת תכני האתר

יצירת תוכן שיווקי שמעביר את המסר הנכון והמדוייק לקהל היעד הרלבנטי בהתאם לצרכי הלקוח. כמו גם הכנה ואיסוף של התכנים הויזואלים שיכללו באתר כגון - תמונות, סרטונים, גרפים, תרשימים וכדומה.

בנייה ועיצוב דפי האתר עיצוב האתר תוך הקפדה על עקרונות UX. הוספת התכונות והפונקציונליות הנדרשות כפי שאופיינו על ידי הלקוח. לאחר מכן נעלה את כלל תכני האתר.

פיתוח ועיצוב האתר

התאמת האתר למובייל

התאמה של האתר למסכים קטנים יותר של מכשירי mobile. כמו גם, אופטימיזציה של תכני האתר והפוקציונליות של האתר למכשירי mobile.

חיבור דומיין

תחילה נבחר כתובת (דומיין) מתאימה לאתר בהתאם לצרכים ולרצונות הלקוח. לאחר מכן עלינו לוודא כי הדומיין אכן זמין ובמידה וכן ניתן לרכוש אותו. לאחר שרכשנו את הדומיין נוכל לחבר אותו לאתר ולהעלות את האתר לאוויר. לאחר שעשינו את כל אלו נבצע רישום של האתר במנועי החיפוש.

תחזוק וקידום האתר

תחזוק שוטף של האתר הכולל הוספת תכנים חדשים, עמודים ופונקציונליות לפי הצרכים המתפתחים של הלקוח מהאתר. קידום אורגני של האתר במנועי החיפוש (SEO) על מנת לייצר תנועה אורגנית של לקוחות פונטציאלים לאתר.

תהליך הקמת האתר

ליאור מור- סטודיו לעיצוב וקידום אתרים 

0528980302 | Liorimori@gmail.com